Prodej náhradních dílů

Např. Škoda, Volksvagen
Např. Octavia II, Touran
Např. 1999
Např. 1.9 TDi
17ti místný kód z technického průkazu
Např. levý přední světlomet, brzdové destičky, turbodmychadlo

 

Seznam výrobců

AGRIMEX – český výrobce provozních náplní jako brzdová kapalina, nemrznoucí směsi a různých kosmetických přípravků.
V sortimentu: Technické kapaliny

AIRTEX – španělský výrobce vodních pump.
V sortimentu: Vodní pumpy.

AJUSA – španělský výrobce těsnění motoru a hydraulických zdvihátek
V sortimentu: Kompletní sady těsnění motoru, jednotlivá těsnění, hydraulická zdvihátka.

AISIN – japonská společnost působící jako výrobce automobilních částí ve všech pěti kontinentech. Doménou této společnosti je „Kvalita na prvním místě“. Sklad APM je zásoben přímo z centrálního skladu pro Evropu v Belgii spojkovými kity a jejich částmi především na japonské a korejské vozy. Vysoká kvalita za zajímavé ceny.
V sortimentu: Spojky, vodní pumpy

ALCO – kompletní sortiment olejových, vzduchových, palivových a pylových filtrů. Většina produkce je již vyráběna v nejmodernějším evropském výrobním závodě firmy ALCO Filters. Spolehlivé filtry za špičkové ceny.
V sortimentu: Filtry, oleje

AL-KO – tlumiče pro osobní a nákladní vozy. Nové, progresivní technologie nejmodernějších výrobních závodů v Evropě zaručují vysokou technickou úroveň výrobků. Pro svoji kvalitu a velmi příznivé ceny jsou na našem trhu již oblíbenou značkou. Vedoucí výrobce tlumičů pro vzduchové pérování.
V sortimentu: Tlumiče pérování

ATE – světová značka brzdových komponentů pro nejnáročnější zákazníky. Špičková brzdová obložení, první světový výrobce brzdových kotoučů s multifunkční drážkou. Firma ATE – Continental Teves dodává všem evropským automobilkám a zaujímá přední místo ve výrobě a montáži ABS systémů.
V sortimentu: Brzdové pakny, obložení, bubny, lanka, kapaliny, hydraulika, snímače otáček, brzdové příslušenství

BEHR – významný světový výrobce chladičů, radiátorů topení, kondenzátorů klimatizací a dalších dílů chladicí soustavy. Nabídka obsahuje převážně díly na německé vozy.
V sortimentu: Chladiče topení, díly klimatizací, viskózní spojky

BILOCAR – výrobce nemrznoucích kapalin do chladičů
V sortimentu: Nemrznoucí směsi

BILSTEIN – jeden z nejznámějších výrobců plynokapalinových tlumičů, patentovaný výrobce jednotrubkového plynokapalinového tlumiče. O vynikající kvalitě značky svědčí fakt, že BILSTEIN dodává více než 70% svojí produkce do prvovýroby. Dlouhodobě splňuje nejpřísnější měřítka a standardy firmy Mercedes-Benz, dodává také firmám Jaguar, BMW, Subaru… Široký sortiment zahrnující plynokapalinové tlumiče od sériového provedení až po supersportovní verze. Ve fázi realizace je zavádění kapalinovýc tlumičů.
V sortimentu: Tlumiče pérování

BOSAL – výfukové systémy, katalyzátory a tažná zařízení.
V sortimentu: výfukové systémy, katalyzátory, tažná zařízení

BOSCH – světový výrobce, jehož výroba je úzce spjata s vývojem a výrobou dílů určených výrobcům automobilů všech světových značek. V nabídce firmy nalezneme produkty jako brzdové systémy, světelná technika, benzínové vstřikování, filtry (olejové, vzduchové, palivové, vnitřní), stírací technika, vstřikování nafty, řemeny, baterie, startéry a alternátory.
V sortimentu: brzdové systémy, světelná technika, benzínové vstřikování, filtry (olejové, vzduchové, palivové, vnitřní), stírací technika, vstřikování nafty, řemeny, baterie, startéry a alternátory

BRECO – Obchodní značka největšího evropského výrobce brzdových kotoučů a bubnů firmy BREMBO – Itálie. Ucelený sortiment tohoto výrobce za výhodné ceny.
V sortimentu: Brzdové kotouče, bubny

BUGATTI – Italský světově známý výrobce produkující široký sortiment vodních pump. Vedlejším produktem tohoto výrobce jsou kompletní řízení.
V sortimentu: Vodní pumpy, manuální řízení

BANNER – autobaterie vyráběné v zemích EU. Zajímavá cena s 2-letou zárukou.
V sortimentu: Autobaterie

CASTROL – motorové a převodové oleje vysoké kvality, zajišťující dlouhodobou ochranu motoru a snižování spotřeby, použitelné pro všechny druhy vozidel.

CIFAM – obchodní značka největšího italského výrobce brzdové hydrauliky – firmy Metelli. Sortiment zahrnuje brzdové válečky, hlavní brzdové a spojkové válce. Od října 2002 je nový rozšířený katalog.
V sortimentu: Brzdová hydraulika

DIVINOL – Obchodní značka německého výrobce Zeller+Gmelin s více než 140letou tradicí v produkci provozních kapalin a průmyslové chemie. Vedle centrály v Eislingenu a několika poboček v SRN má své filiálky rovněž v USA, Velké Británii, Itálii, Nizozemsku, Dánsku a Česku (Jihlava). V motoristickém průmyslu se specializuje převážně na motorové, převodové a další speciální oleje pro osobní, užitkové i nákladní automobily, autobusy, traktory, motocykly a speciální vozidla. Od počátku 20. století dosahuje významných úspěchů v motoristickém sportu a právě poznatky z používání při extrémních provozních podmínkách závodních speciálů ve spojení s využíváním nejmodernějších technologických postupů při výrobě zaručuje vysokou kvalitu a užitnou hodnotu všech olejů a dalších provozních kapalin se značkou DIVINOL.
V sortimentu: motorové a převodové oleje, technické kapaliny (např. nemrznoucí směsi), autochemie, autokosmetika

CORTECO – italský výrobce vstoupil do podvědomí zákazníků výrobou hřídelového těsnění. Dalšími produkty v nabídce jsou plochá těsnění, vyráběná ve francouzském závodě Meillor a balená pod značkou Corteco-Meillor.
V sortimentu: Plochá těsnění, hřídelová těsnění

ELASTOGRAN – člen skupiny BASF – vývojce a dodavatel výrobků zaměřených na zvyšování jízdního komfortu a snižování hladiny vnitřního hluku. Největší výrobce dorazů a manžet pro prvovýrobu i pro firmy orientující se na trh s náhradními díly (např. Monroe, Sachs, AL-KO, Febi…). K výrobě je používáno speciální polyueratnové hmoty Cellasto. Program čítá více než 1500 různých produktů střižených na míru autům celého světa. Rozšíření nabídky dorazů a manžet firem AL-KO a FEBI . Novinka v sortimentu.
V sortimentu: Dorazy a manžety

ELRING – vedoucí vývojový partner a sériový dodavatel automobilových těsnění pro mezinárodní průmysl motorových vozidel. Výrobce těsnění, sad těsnění a příslušenství v kvalitě první výbavy.
V sortimentu: Kompletní sady těsnění, těsnění hlavy válců, víka motoru, sání a výfuku, těsnění olejové vany, dříku ventilů, šrouby hlavy válců, hřídelová těsnění a těsnící tmely.

FEBI – německá firma Ferdinand Bilstein jr. má v nabídce velmi rozsáhlý sortiment podvozkových dílů vč. brzdových dílů, silentbloků motorů, převodovek, ramen, řady motorových dílů, jako např. vaček, ventilů, vahadel, olejových i vakuových pump, napínacích kladek a mnoho dalších specialit.
Sortiment přehledně uspořádaný na vlastním CD, katalogy podle jednotlivých značek vozidel.

GERI – významný výrobce chladičů, radiátorů topení, kondenzátorů klimatizací a dalších dílů chladicí soustavy. Sortiment firmy pokrývá všechny druhy aut. Novinka v sortimentu – plochá a jiná těsnění.
V sortimentu: Chladiče, díly klimatizací

IMPERGOM – italský výrobce specializovaný na gumové a gumokovové díly – silentbloky, manžety, hadice atd. Skvělá nabídka zejména na italské a francouzské vozy za velmi zajímavé ceny.
V sortimentu: Gumové a gumokovové díly – silentbloky, manžety, hadice …

IRB – napínací kladky rozvodových řemenů od renomovaného španělského výrobce.
V sortimentu: Napínací kladky

K+F – tradiční německý výrobce vinutých a listových pružin pro většinu osobních dodávkových i nákladních automobilů.
V sortimentu: Vinuté pružiny, sportovní sady, listové pružiny

KAYABA – jeden z nejvýznamnějších výrobců tlumičů pérování pro osobní a užitkové vozy se zaměřením především na japonské a korejské vozy
V sortimentu: tlumiče pérování

LDM – dynamicky se rozvíjející italská firma specializovaná pouze na výrobu žhavících svíček. Celá produkce již obsahuje pouze svíčky s tzv. dvojím žhavením (tj. např. BOSH – Duraterm). Nejlepší ceny na českém trhu a stoprocentní spolehlivost.
V sortimentu: Žhavicí svíčky, selenoidní ventily

Nordjysk Kobling (NK) je největší dánská společnost zabývající se repasováním spojek a brzdových třmenů a výrobou brzd a jejich příslušenství. Tato firma je součástí skupiny Obtec Group – největšího skandinávského výrobce brzdových komponent, kotoučů, brzdových obložení, hadic, brzdových lanek a brzdových trubek. Dlouholeté zkušenosti spojené s nejmodernější technologií zcela nového závodu ve Stoevring jsou předpokladem vysoké kvality repasovaných výrobků, které se svou užitnou hodnotou vyrovnají novým. Systém řízení jakosti firmy NK je certifikován podle normy ISO 9002. Novinka v sortimentu tohoto výrobce – brzdové kotouče z vlastní slévárny, čímž je možno dosáhnout té nejvýhodnější ceny.
V sortimentu: Spojky, brzdové třmeny, sady brzdových třmenů, brzdové trubky, kotouče Upozorněnípro zákazníky: Vrácené staré díly NK musí být v ORIGINÁLNÍ KRABICI od NK! V opačném případě zákazníkovi nebude záloha vrácena!

OPTIMAL – progresivní německý výrobce automobilových ložiskových sad renomovaných světových výrobců. Distributor dílů řízení z produkce IRB, Sidem a ostatních výrobců. Kvalitní přehledné katalogy a dobré ceny. Novinka u tohoto dodavatele – brzdové desky.
V sortimentu: Díly řízení, ložiska kol, brzdové desky, mazací tuky, manžety

SPIDAN – tradiční obchodní značka koncernu GKN sdružujícího nejvýznamnější evropské výrobce. Sortiment obsahuje klouby, poloosy, manžety, servo řízení, pružiny, kardanové kříže, uložení kardanu a další příslušenství pro pohon kol. Speciální ceny pro vozy Škoda.
V sortimentu: Klouby, manžety, poloosy, vinuté pružiny

VALEO – světový výrobce náhradních dílů do osobních a nákladních vozů. Zaměřuje se na 11 linií výroby a dodává do prvovýroby automobilkám jako je např. PSA,Volkswagen, Renault, BMW a další.
V sortimentu: spojky a jejich části, stěrače řad Compact a Silencio

VISTEON – Významný světový výrobce chladičů, radiátorů topení, kondenzátorů klimatizací a dalších dílů chladicí soustavy. Nabídka obsahuje převážně díly na vozy Ford.
V sortimentu: Chladiče, díly klimatizací, topení

WAHLER – německý výrobce termostatů pro prvovýrobu i náhradní spotřebu, rozsáhlý sortiment výrobků pro téměř všechny evropské a mnoho mimoevropských vozů zdůrazňuje postavení firmy Wahler na světovém trhu. Termostaty a termospínače Wahler jsou světově uznávané jako značkový výrobek pro svou vynikající funkci a vysokou spolehlivost.

VAN WEZEL – významný světový výrobce a distributor kovových a plastových součástí karosérií.
V sortimentu: plechy,plasty,světla,blikače,chladiče

ROMAX – Holandský dodavatel veškerých součástí výfukových systémů a katalyzátorů(značky.ANSA,ROSI,TESH,BOSAL,WALKER,EBERSPRECHER).
V sortimentu: výfuky,katalyzátory,různý materiál

HITEC – Holandský dodavatel kompletních brzdových systémů pokrývají 99,2% trhu s osobními vozy.
V sortimentu: brzdové destičky

SKF – jeden z celosvětově nejznámějších výrobců valivých a kuličkových ložisek.Vyrábí vysoce kvalitní součástky o čemž hovoří desítky patentů v daném segmentu.Dodavatel do prvovýroby. SKF je svým zákazníkům vždy nablízku, ať sídlí kdekoliv. Ze všech výrobců ložisek má totiž nejrozsáhlejší distribuční síť podporovanou portálem endorsia.com a logistickými systémy skupiny SKF.
V sortimentu: sady ložisek kol,napínací kladky rozvodových řemenů

TRICO – Společnost TRICO je předním světovým výrobcem a distributorem stěračů. Je zárukou tradice, vysoké kvality a preciznosti.
V sortimentu: stěrače

LUK – Už 40 letech zaručuje název LuK téměř synonymum pro inovace, nejvyšší orientaci na zákazníka a vynikající jakost pro širokou paletu produktů v automobilu. Tyto vlastnosti řadí značku ke skupině nejžádanějších mezinárodních partnerů automobilového průmyslu.
V sortimentu: spojky,setrvačníky

FRAM – kompletní sortiment olejových ,vzduchových,palivových a kabinových filtrů na veškeré druhy osobních a užitkových vozů.Sortiment zahrnuje také komplexní program pro zemědělské a průmyslové stroje.
V sortimentu: filtry

GATES – Prestižní značka s téměř staletou historií, pokrývají svým sortimentem všechny významné světové trhy.Nabízí komplexní program gumových součástí automobilů,jako jsou gumové hadice, těsnění, rozvodové, drážkové a klínové řemeny.Dodavatel do prvovýroby značek Opel, koncern VW, BMW a mnoho dalších.
V sortimentu: řemeny,hadice

MONROE – Firma Monroe byla založena v roce 1916 v Americe. V roce 1926 představila první tlumič pérování a od roku 1964 expanduje do celého světa. V roce 1977 se stala součástí Tenneco inc. V roce 1991 byl vyvinut Sensa-Trac a v roce 1999 Monroe Reflex.Nabízí nejširší sortiment tlumičů pérování ze všech výrobců.Dodavatel do prvovýroby.
V sortimentu: Tlumiče pérování vč.Off-road

NGK – NGK je celosvětový výrobce zapalovacích a žhavicích svíček pro automobilový a motocyklový průmysl. Jeho výrobky jsou montovány do většiny vozů již v prvovýrobě.
V sortimentu: svíčky zapalovací